YENİDEN YAYINA GİRİYORUZ.... İki Forum Sitemizede Yardımcılar Aranmaktadır... admin@harbi.turkforumpro.com yada admine özel mesaj atınız

  Harry Potter And The Half-Blood Prince Oyunu indir..

  Paylaş
  avatar
  Rakio
  ™HB Tiryaki ™
  ™HB Tiryaki ™

  Nereden Nereden : Babaesky

  Harry Potter And The Half-Blood Prince Oyunu indir..

  Mesaj tarafından Rakio Bir 5/8/2009, 14:21
  Harry Potter And The Half-Blood Prince
  Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlerle EA Bright Light firması tarafından ]
  geliştirilen ve Electronic Arts firması tarafından dağıtıcılığı üstlenen “Harry Potter And The Half-Blood Prince” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Harry Potter ve Melez Prens ülkemizde gösterime girmeden, oyunu piyasa sürülmüştür. Bu seride Harry Potter yine Lord Voldemort’ a karşı büyük bir mücadele verecektir. Daha fazla uzatmadan oyunun içeriğine geçelim.


  Harry Potter Hogwarts’ taki 6 yılını doldururken Lord Voldemort geri döner. Böylece Harry seçilmiş kişi ilan edilir. Bu seride Snape karanlık sanatlara karşı savunma derslerini vermekle sorunludur. Hogwarts’a Slughorn adında yeni bir öğretmen gelir. Slughorn’ un Haryy Potter’ a verdiği iksir kitabının üzerinde Melez prens yazmaktadır. Harry okuldaki 6 yılında iksir yapmaya merak salıyor. Oyunda Harry Potter sık sık iksir yapmakla uğraşıyor. Oyunda en çok hoşunuza gidecek nokta iksir yarışmaları olcağını düşünmekteyim.  Harry Potter And The Half-Blood Prince oyununa başladığınızda Hogwarts’ taki her yer kapalıdır. Ancak oyunda ilerledikçe bütün gizimli sırlara ortak olacaksınız. Oyunda durmadan size verilen görevleri yerine gitirmek zorunda değilsiniz. Açılan kapılara girerek iksir düelloları da yapabilirsiniz. Oyunda 150 tane Hogwarts crest bulunmaktadır. Bunlar kapalı olan kapıları açmanızı sağlamaktadır.  Harry Potter And The Half-Blood Prince oyununun grafikleri üzerinde biraz daha çalışılması gerekliymiş. Özelikle harry biraz hızlı koştuğunda bu sorunu sizde görüceksiniz. Aynı şekilde oyunun ses efektleri güzel olmamış.

  Sonuç olarak Harry Potter And The Half-Blood Prince oyunu aksiyon oyunlarını seven ziyaretçilerimiz için değişik bir oyun olacak. Fakat oyunun ses ve görüntü efektlerinin başarısız olduğu söylemem gerekir. Harry Potter And The Half-Blood Prince oyunun demosunu aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.


  Harry Potter And The Half-Blood Prince Oyunu indir
  avatar
  xLarqe
  BANNED
  ™BANNED™

  Nereden Nereden : Bazen Babaeski Bazen Edirne :D

  Geri: Harry Potter And The Half-Blood Prince Oyunu indir..

  Mesaj tarafından xLarqe Bir 6/8/2009, 06:24

  SaoL Güzel Paylaşım... Very Happy
  avatar
  meLody_sparrow
  ™HB Yeni™
  ™HB Yeni™

  Nereden Nereden : Kırklareli/Babaeski

  Geri: Harry Potter And The Half-Blood Prince Oyunu indir..

  Mesaj tarafından meLody_sparrow Bir 6/8/2009, 08:10

  bu oyun çok güzel demosunda en heycanlı yerinde kalıyo orjinelinide bulamadım maalesef Very Happy güzel paylaşım
  avatar
  Rakio
  ™HB Tiryaki ™
  ™HB Tiryaki ™

  Nereden Nereden : Babaesky

  Geri: Harry Potter And The Half-Blood Prince Oyunu indir..

  Mesaj tarafından Rakio Bir 6/8/2009, 08:18

  Eed Bende Bugun CD`sini Almayı Düşünüyorum. Herkes Cok Güzel Oyun Falan Diyor

   Forum Saati 16/1/2019, 04:36